55.048.12 - GRANT LSL - Moška srajca z dolgimi rokavi
23,59 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 77 | 201 | 368 | 351 | 217 | 67 |
Osnovni podatki
| Koda | 55.048.12-S |
| Model | GRANT LSL |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Siva |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.31 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž, COOL MAX, COOL MAX |
| Spol | Moški, Twin model |
| Cut | Klasičen |
| Črtna koda | 8605040083956 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.49 x 0.36 x 0.35 m |
| Teža bruto kartona | 7.20 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620520000000 |
